A A A

O firmie

Firma Usługowo - Handlowa AGPO powstała w 2009 roku i od samego początku specjalizuje się w profesjonalnym transporcie osób.

Przez lata działalności dążyliśmy do celu by oferować naszym Klientom pojazdy o najwyższej jakości i komforcie podróżowania sukcesywnie wymieniając je na nowsze modele jeszcze bardziej komfortowe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Przewóz osób, transport, wynajem minibusów, busów i autokarów na terenie Śląska i Zagłębia.

Na obecną chwilę nasze pojazdy minibusy, busy i autokary to pojazdy najnowszej generacji na bieżąco serwisowane, kontrolowane, posiadające odpowiednie wyposażenie i dokumenty.

Nasi kierowcy to osoby bardzo miłe, uczynne posiadające duże doświadczenie oraz wszystkie wymagane uprawnienia i dokumenty.

Osoby zarządzające transportem i go nadzorujące legitymują się posiadaniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowego w transporcie drogowym osób oraz wymaganą wiedzą i kompetencjami.

Posiadamy licencję na wykonywanie transportu drogowego w zakresie przewozu osób, zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego a także wymagane ubezpieczenia w tym NNW dla przewożonych w minibusach, busach i autokarach osób.

Siedziba firmy mieści się w Będzinie woj. śląskie.

 

agpo.com.pl - Wynajem busów: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec. Busy Katowice, Sosnowiec.