A A A

Transport osób busami Katowice

Transport osób busami Katowice


Transport osób busami w Katowicach tworzy jeden z głównych elementów oferty realizowanej przez firmą Agpo. Jako licencjonowany przewoźnik świadczymy usługi według najwyższych standardów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim stażem pracy, którzy są odpowiedzialni i dbają o to, aby podróż przebiegała bezpiecznie. Polecamy transport osób busami w Katowicach wygodnymi i komfortowymi pojazdami. Posiadamy doskonała flotę transportową ( m.in. 18 i 20 osobowe minibusy Mercedes Sprinter VW Crafter oraz 9 osobowe busy Renault Trafic).


Przyjmujemy zlecenia na transport osób busami w Katowicach zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych. Gwarantujemy punktualność, rzetelną i kulturalną obsługę oraz rozsądne ceny, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonujemy transport osób busami w Katowicach: turystyczny, wycieczkowy, pielgrzymkowy i inne. Przyjmujemy również zlecenia na wynajem busów, minibusów, autokarów, samochodów na uroczystości weselne.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy tylko nasuną się pytania bądź wątpliwości o transport osób busami w Katowicach. Na stronie serwisu udostępniliśmy niezbędne dane kontaktowe. Postaramy się w możliwie jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na wszelkie zapytania o transport osób busami w Katowicach. Ufamy, że współpraca nawiązana z nami stanie się powodem do zadowolenia, zapraszamy.